• Wpisów: 21
  • Średnio co: 42 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 17:52
  • Licznik odwiedzin: 2 440 / 929 dni
 
karolinkadominguez19
 
Na spotkaniu na początku było drentwo. Zaczeliśmy rozmowę od tego o czym pisaliśmy. Mieliśmy dużo wspólnego więc, zaczeliśmy o tym gadać. Na początku jak gadaliśmy zrobiliśmy rundke spacerkiem po parku. Zapytałam się czy usiędziemy na ławce a, on powiedział że, wszędzie będzie dobrze nie wiedziałam o co chodzi. Nie rozumiem o co mu chodzi a, tu nagle każe mi sie zrelaksować. Trochę się boje a, teraz prosi mnie żebym zamknęła oczy. Sebastian!!!!
Zaufaj mi zamknij oczy a, teraz pomyśl sobie na najromatyczniejszym miejscu jakie może być w którym, gra idealna muzyka. Proszę wyobraź je sobie. A teraz brakuje już tylko jednego.
Czego Sebastian ?  
Aż tu nagle Sebastian mnie pocałował . Wszystko okey. Tak okey jak najbardziej. Nie zabardzo tu romantycznie. Zapewniam cię że, to jest najpiękniejsze miejsce w jakim byłam. Po naszym spotkaniu zaczęłam się inaczej zachowywać w domu, szkole po prostu wszędzie ale, nikt nie wiedział czemu tak jest. A dla mnie był to jeden z najlepszych dni w życiu dowiedziałam się co to znaczy mieć prawdziwą miłóśc. Teraz wiem że, Bartek był nieodpowiedni do stanowiska mojego chłopaka. Najbardziej na świecie kocham sebastiana i dzis wiem że, to on jest tym jedynym, który pójdzie ze mną na koniec świata. Nastepnego dnia w szkole przyszedł do mnie Bartek by spytać się o coś a, ja go nornalnie zbyłam nie chciałam z nim rozmawiać. Teraz może kochać Karolinę najbardziej na świecie ale, wiem że, wczoraj zerwali ze sobą bo Karolina zobaczyłą jak dedykuje mi piosenkę o miłości. Jak myślał że, to ja będe chciała do niego  wrócić to może ale, na pewno nie w tej bajce. Dzięki Sebastianowi dowiedziałam się co to znaczy kochać kogoś kto nie zwraca na ciebie uwagi żyje w swoim świecie a, na dodatek mamy różnych znajomych. Zaczął pisać mi wiadomości na fb na które, nie odpisywałam. Bartek poszedł do Laury spytać co się dzieje ze mną , Laura powiedziałą że, mu nie pomoże bo sama nie wiem. Sebastian uśmiechał się do mnie cały dzień. Rozumiałam co chcę mi przekazać dzięki niemu miałam cały dzień udany.

Przpraszam jak są błędy.
Pozdrawiam Karolina.

Nie możesz dodać komentarza.